World Truck Catalogs

Торгова марка World Truck спеціалізується на запасних запчастинах для вантажних автомобілів, причепів та автобусів. Зокрема, звернена увага на диски зчеплення і гальмівні колодки. World Truck динамічно розвивається та запроваджує нові товари на ринок.

ПРОДУКЦІЯ

Торгова марка Truckline – це знак високої якості при доступній ціні. Truckline - пропонує широкий асортимент продукції для вантажної і причіпної техніки, механічні і автоматичні трищітки, пневматичні крани, циліндри зчеплення, гальмівні камери, запасні частини до пневматичних компресорів та ремонтні комплекти супортів. Не дивлячись на те, що бренд вперше з'явився в 2002 р., вже зараз можна з упевненістю стверджувати, що Truckline є символом високої якості і надійності. Завдяки високому професіоналізму служби контролю якості, правильному регулюванню пневматичних пристроїв, кількість браку складає менше 0.3 % від загальної кількості продукції.

ПРОДУКЦІЯ>

Компанія M&G Parts польський виробник якісних автозапчастин для вантажних автомобілів, причепів і автобусів. Зокрема це елементи: гальмівної системи (супорта), важелі розвідного валу (трищітки), гальмівні колодки, гальмівні диски, гальмівні циліндри (енергоакумулятори), запасні частини компресорів , пневматика. Наша компанія є ексклюзивним представником в Україні.

ПРОДУКЦІЯ>

Компанія Gewinner являється турецьким виробником ремонтних комплектів для гальмівних супортів. Вона працює на ринку Туреччини понад 30 років, є одною з перших фірм які розпочали виробництво в цій галузі та завоювали лідерство. Наша компанія є ексклюзивним представником в Україні.

ПРОДУКЦІЯ>
Продукція

Турецька компанія AYMEKS була заснована в 1998 році. Займається виготовленням пластмасових ливарних виробів. У 2006 році почала виготовляти ящики для інструментів та вогнегасників, бризговики, резервуари для води та аксесуари для вантажних автомобілів та причепів. Також фірма виробляє елементи кабіни для вантажних автомобілів європейського виробництва (MAN, MERCEDES, SCANIA, VOLVO, DAF, RENAULT, IVECO). Продукція компанії відповідає якості оригінальних запчастин.

ПРОДУКЦІЯ

Компанія KONPAR заснована в 1996 році. На даний момент є провідним виробником у Туреччині з виробництва: гальмівних дисків, гальмівних барабанів, маховиків, маточин, штангенциркулів, гальмівних накладок, колісних болтів. Має міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2008.

ПРОДУКЦІЯ

TRUCKPARTS - пропонує широкий асортимент деталей кузова, оптики та дзеркал для вантажної техніки провідних виробників світу.

ПРОДУКЦІЯ>

Компанія CONTINUAL яка заснована у 2005 році виготовляє високоякісні ремонтні комплекти гальмівних супортів та систем для вантажних автомобілів, причепів та пасажирських автобусів провідних європейських виробників. На даний час має сертифікат "ISO 9001:2008". За доволі короткий термін компанія отримала досвід, професійне знання та стала відомим брендом вступивши на міжнародний ринок. Клієнти обирають товари компанії "CONTINUAL" за високу якість і гарантію.

ПРОДУКЦІЯ>

Компанія Еurotech пропонує гальмівні системи та системи зчеплення високої якості, виготовлені на основі сучасних технологій кваліфікованими фахівцями. При виробництві продукції надається великого значення безпеки людського життя. Максимальна безпека життя-головний принцип компанії, що означає відповідальність, високі технології, професійне управління, знання справи та високу якість продукції. Еurotech" докладає максимум зусиль для того, щоб стати лідером за якістю продукції на внутрішньому та міжнародному ринку. Головна мета компанії "Еurotech" отримати подяку від клієнтів за високу якість своєї продукції.

ПРОДУКЦІЯ >

Компанія A-Tech заснована в 1983 році. Спеціалізується по виготовленню запасних частин для вантажних комерційних автомобілів, таких як Volvo, Scania, DAF, Mercedes-Benz, MAN, IVECO, RENAULT, CUMMINS, FORD, Perkins, Мак, DETROIT DIESEL, CATERPILLAR і т.д. Найширший асортимент продукції, зосередження уваги на задоволенні клієнтів, професійне обладнання вимірювання та контролю якості, досвідчені і талановиті працівники, все це забезпечує високу якість і конкурентно спроможні ціни.

ПРОДУКЦІЯ >

Компанія EHUA AUTO PARTS спеціалізується на виробництві водяних і масляних помп та ремонтних комплектів до них, для вантажних автомобілів європейського виробництва.

ПРОДУКЦІЯ>

За більш детальнішою інформацією просимо звертатися у WEB Каталог або до менеджерів компанії